Štěně a pes

Pes stojící po boku svého pána už po tisíciletí, se sice přizpůsobil, avšak i on má své vlastní behaviorální a nutriční požadavky. Pokud je budeme poznávat a respektovat, zabezpečíme mu zdraví a pohodu.

Kotě a kočka

Charakter koček nás vždy fascinuje. Se zjevnou lehkostí se přispůsobuje každodennímu životu, a přeci má své vlastní potřeby týkající se správné výživy. Tím, že je poznáváme a respektujeme, zaručíme jejich pohodlí a zdraví.

Zdravá výživa

Svým složením poskytuje zdravá výživa Royal Canin všechny důležité živiny odměřené s maximální přesností, aby přispívali každý den a po dlouhou dobu k pohodě a zdraví každého zvířete, podle jeho věku, velikosti, fyziologické kondici a plemena.

Kočky a psi na prvním místě

Inovace s cílem zlepšovat zdraví psů a koček. Již více než 45 let se Royal Canin zavazuje k přístupu vedoucímu ke zdravé výživě s cílem poskytovat co nejpřesnější nutriční odpovědi. Přináší tak výživu přizpůsobenou specifickým potřebám psů a koček.

O Royal Canin

Společnost Royal Canin zůstává věrná svým původním zásadám. Stejně jako před čtyřiceti lety se zaměřujeme výhradně na potřeby zvířat a snažíme se zlepšit kvalitu každodenního života koček a psů a starat se o jejich dobrý zdravotní stav.

Home > O Royal Canin > O nás > Obaly

O nás

Tisk Poslat známému aA+ Aa- RSS
Environment Care

Obaly

Ani vynikající obal nemůže proměnit špatný výrobek ve výrobek dobrý. Špatný obal ovšem může znehodnotit dobrý výrobek. Společnost Royal Canin proto vyvinula praktické a efektivní obaly pro balení od velikosti 20g až do 25kg.

Obaly nejnovější generace pro dokonalou ochranu výrobků

Balení v ochranné atmosféře

Výjimečná technologie

freshpack

S cílem uchovat chuť a nutriční vlastnosti krmiva balí Royal Canin granule do stoprocentně vzduchotěsných obalů (dokonalá ochrana proti světlu a vzdušnému kyslíku), a to v ochranné atmosféře. V rámci tohoto procesu je nahrazen vzduch, který obsahuje přibližně 20% kyslíku, neutrálním dusíkem.

Praktické pytle a sáčky Royal Canin

K otevírání obalů Royal Canin nebudete potřebovat nůž ani nůžky! Systém EasyOpen umožňuje snadné otevírání balení od 400g až do 4kg. Sáčky o hmotnosti 1,5kg a 4kg jsou vybaveny také praktickým zipovým zavíráním, které zajišťuje optimální ochranu krmiva. Granule tak zůstávají čerstvé a voňavé až do vypotřebování celého balení.

Obaly (pro sáčky do 10 kg)

Design našich obalů je stejný po celém světě a je pravidelně zdokonalován s cílem zlepšit čitelnost a srozumitelnost informací pro spotřebitele.

Obaly šetrné k životnímu prostředí

Díky nemalému úsilí, s nímž optimalizujeme menší balení, snižujeme množství spotřebovaných plastických hmot o 400 tun ročně.