Štěně a pes

Pes stojící po boku svého pána už po tisíciletí, se sice přizpůsobil, avšak i on má své vlastní behaviorální a nutriční požadavky. Pokud je budeme poznávat a respektovat, zabezpečíme mu zdraví a pohodu.

Kotě a kočka

Charakter koček nás vždy fascinuje. Se zjevnou lehkostí se přispůsobuje každodennímu životu, a přeci má své vlastní potřeby týkající se správné výživy. Tím, že je poznáváme a respektujeme, zaručíme jejich pohodlí a zdraví.

Zdravá výživa

Svým složením poskytuje zdravá výživa Royal Canin všechny důležité živiny odměřené s maximální přesností, aby přispívali každý den a po dlouhou dobu k pohodě a zdraví každého zvířete, podle jeho věku, velikosti, fyziologické kondici a plemena.

Kočky a psi na prvním místě

Inovace s cílem zlepšovat zdraví psů a koček. Již více než 45 let se Royal Canin zavazuje k přístupu vedoucímu ke zdravé výživě s cílem poskytovat co nejpřesnější nutriční odpovědi. Přináší tak výživu přizpůsobenou specifickým potřebám psů a koček.

O Royal Canin

Společnost Royal Canin zůstává věrná svým původním zásadám. Stejně jako před čtyřiceti lety se zaměřujeme výhradně na potřeby zvířat a snažíme se zlepšit kvalitu každodenního života koček a psů a starat se o jejich dobrý zdravotní stav.

Home > O Royal Canin > O nás > Výroba

O nás

Tisk Poslat známému aA+ Aa- RSS
Výroba

Striktně identický průmyslový proces po celém světě

Každý výrobní závod Royal Canin na celém světě uplatňuje politiku ochrany životního prostředí na základě stejných nástrojů a stejného know-how. V každém závodě se pečlivě provádí naprosto identické výrobní postupy, jejichž cílem je zajistit, aby vysoká kvalita vyráběných krmiv odpovídala kvalitě produkce ostatních závodů po celém světě.

Stejné know-how ve všech závodech po celém světě

Extruze, sušení, potahování… pro každý z mnoha výrobních procesů vyvinula společnost Royal Canin vlastní metody využití špičkové techniky, kterou obsluhují vysoce kvalifikovaní pracovníci, a know-how, které sdílí všechny naše výrobní závody.

  • Pečení / extruze: surovina je smíchána s 10% vody a pečena při teplotě nad 100°C.
  • Granule jsou tvarovány do různých tvarů a velikostí.
  • Sušení: granule prochází sušícím zařízením s pečlivě regulovanou vlhkostí a teplotou.
  • Prosívání: granule jsou prosívány, čímž se vyřazují úlomky a slepené granule.
  • Potahování: poté jsou přidány příchutě zlepšující chuť a tuky, které jsou potřebné pro metabolismus psů a koček.
  • V každé fázi výrobního procesu také zohledňujeme aspekty ochrany životního prostředí. Zařízení na mletí surovin má například přísný systém kontroly znečištění ovzduší.