Štěně a pes

Pes stojící po boku svého pána už po tisíciletí, se sice přizpůsobil, avšak i on má své vlastní behaviorální a nutriční požadavky. Pokud je budeme poznávat a respektovat, zabezpečíme mu zdraví a pohodu.

Kotě a kočka

Charakter koček nás vždy fascinuje. Se zjevnou lehkostí se přispůsobuje každodennímu životu, a přeci má své vlastní potřeby týkající se správné výživy. Tím, že je poznáváme a respektujeme, zaručíme jejich pohodlí a zdraví.

Zdravá výživa

Svým složením poskytuje zdravá výživa Royal Canin všechny důležité živiny odměřené s maximální přesností, aby přispívali každý den a po dlouhou dobu k pohodě a zdraví každého zvířete, podle jeho věku, velikosti, fyziologické kondici a plemena.

Kočky a psi na prvním místě

Inovace s cílem zlepšovat zdraví psů a koček. Již více než 45 let se Royal Canin zavazuje k přístupu vedoucímu ke zdravé výživě s cílem poskytovat co nejpřesnější nutriční odpovědi. Přináší tak výživu přizpůsobenou specifickým potřebám psů a koček.

O Royal Canin

Společnost Royal Canin zůstává věrná svým původním zásadám. Stejně jako před čtyřiceti lety se zaměřujeme výhradně na potřeby zvířat a snažíme se zlepšit kvalitu každodenního života koček a psů a starat se o jejich dobrý zdravotní stav.

Home > O Royal Canin > O nás > Výzkum & vývoj

O nás

Tisk Poslat známému aA+ Aa- RSS
Výzkum & vývoj

Výzkum & vývoj

Inovace – ochota podělit se o znalosti!

Středisko výzkumu a vývoje společnosti Royal Canin je zdrojem praktických znalostí, jejichž jediným cílem je hledat stále kvalitnější a účinnější řešení v oblasti výživy. Posláním střediska je vyvíjet nové a vysoce kvalitní produkty v oblasti výživy šité na míru skutečných potřeb psů a koček.

Receptury světové kvality, založené na know-how společnosti Royal Canin v oblasti výživy

Základ know-how společnosti Royal Canin: receptury výrobků jsou součástí dědictví značky Royal Canin. Charakteristiky výrobků jsou identické na celém světě.

Za tímto úspěchem stojí tři hlavní zásady:

  • Receptura obsahující základní živiny (proteiny, tuky, karbohydráty, vitamíny, minerální soli a stopové prvky) nabízí optimální nutriční složení vycházející z potřeb zvířat.
  • Hluboké znalosti a neustálá kontrola surovin používaných v průběhu celého výrobního procesu.
  • Centralizované receptury přímo vycházející z našich prohlubujících se znalostí zajišťují identickou kvalitu výrobku po celém světě.

Vědecké inovace

Schváleno psy a kočkami!

Vždy před uvedením nového krmiva na trh hodnotí jeho chutnost a stravitelnost zvířata chovaná v našich zařízeních. Tito naši „profesionální ochutnávači“ jsou zástupci zhruba 15 kočičích plemen a více než 25 plemen psů. Důkladně analyzujeme faktory chutnosti jako je např. rychlost příjmu krmiva, individuální preference a spontánní výběr, které nám pomáhají stanovit atraktivitu daného krmiva pro zvířata.

Granule

Sousto plné zdraví

Vlastnosti granulí mohou například snížit rychlost konzumace krmiva, jejich velikost může usnadnit příjem některým plemenům, u jiných plemen podporuje dentální hygienu atd. Pečlivě zkoumáme velikost a strukturu granulí s cílem zajistit optimální trávení a hygienu dutiny ústní. Jeden příklad za všechny: přístroje na měření struktury nám umožňují hodnotit pronikání zubů do granule a určit sílu, která je potřebná na její rozkousnutí.

Výzkum bez hranic

Inovace společnosti Royal Canin často vznikají na základě připomínek odborníků a chovatelů, které jsou rozpracovány za pomoci odborných znalostí veterinářů, techniků a výzkumníků Střediska výzkumu a vývoje Royal Canin. Středisko spolupracuje s britským Waltham Centre for Pet Nutrition (WCPN) a mnoha univerzitami a veterinárními školami v Evropě, USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandě.