Štěně a pes

Pes stojící po boku svého pána už po tisíciletí, se sice přizpůsobil, avšak i on má své vlastní behaviorální a nutriční požadavky. Pokud je budeme poznávat a respektovat, zabezpečíme mu zdraví a pohodu.

Kotě a kočka

Charakter koček nás vždy fascinuje. Se zjevnou lehkostí se přispůsobuje každodennímu životu, a přeci má své vlastní potřeby týkající se správné výživy. Tím, že je poznáváme a respektujeme, zaručíme jejich pohodlí a zdraví.

Zdravá výživa

Svým složením poskytuje zdravá výživa Royal Canin všechny důležité živiny odměřené s maximální přesností, aby přispívali každý den a po dlouhou dobu k pohodě a zdraví každého zvířete, podle jeho věku, velikosti, fyziologické kondici a plemena.

Kočky a psi na prvním místě

Inovace s cílem zlepšovat zdraví psů a koček. Již více než 45 let se Royal Canin zavazuje k přístupu vedoucímu ke zdravé výživě s cílem poskytovat co nejpřesnější nutriční odpovědi. Přináší tak výživu přizpůsobenou specifickým potřebám psů a koček.

O Royal Canin

Společnost Royal Canin zůstává věrná svým původním zásadám. Stejně jako před čtyřiceti lety se zaměřujeme výhradně na potřeby zvířat a snažíme se zlepšit kvalitu každodenního života koček a psů a starat se o jejich dobrý zdravotní stav.

Home > O Royal Canin > Partneři | Zákazníci > Chovatelský klub

Partneři | Zákazníci

Tisk Poslat známému aA+ Aa- RSS
Chovatelský klub

Chovatelský klub

Spolupráce s chovateli je dlouhodobou tradicí společnosti Royal Canin a jedním z nejdůležitějších směrů naší práce. Právě chovatelé mají potřebnou odbornost v chovu zvířat a vědí, jak velký význam tvoří v tomto řetězci správná výživa, aby odchovaná zvířata vynikala prvotřídními kvalitami.

Velmi si ceníme této spolupráce s chovateli a proto jsme se rozhodli založit Royal Canin chovatelský klub, kde našim partnerům - chovatelům nabízíme speciální výhody.

Náš chovatelský klub je otevřen pro všechny chovatele, kteří aktivně používají krmivo Royal Canin a vlastní registrovanou chovatelskou stanici s minimálně jedním chovným jedincem v produktivním věku.

Žadatel o členství se prokáže fotokopií registrace chovatelské stanice a rodokmeny chovných jedinců.

V případě zájmu o registraci do chovatelského klubu Royal Canin kontaktujte:

Martina Krejčová

PRO Sales Representative

martina.krejcova@royalcanin.com