Štěně a pes

Pes stojící po boku svého pána už po tisíciletí, se sice přizpůsobil, avšak i on má své vlastní behaviorální a nutriční požadavky. Pokud je budeme poznávat a respektovat, zabezpečíme mu zdraví a pohodu.

Kotě a kočka

Charakter koček nás vždy fascinuje. Se zjevnou lehkostí se přispůsobuje každodennímu životu, a přeci má své vlastní potřeby týkající se správné výživy. Tím, že je poznáváme a respektujeme, zaručíme jejich pohodlí a zdraví.

Zdravá výživa

Svým složením poskytuje zdravá výživa Royal Canin všechny důležité živiny odměřené s maximální přesností, aby přispívali každý den a po dlouhou dobu k pohodě a zdraví každého zvířete, podle jeho věku, velikosti, fyziologické kondici a plemena.

Kočky a psi na prvním místě

Inovace s cílem zlepšovat zdraví psů a koček. Již více než 45 let se Royal Canin zavazuje k přístupu vedoucímu ke zdravé výživě s cílem poskytovat co nejpřesnější nutriční odpovědi. Přináší tak výživu přizpůsobenou specifickým potřebám psů a koček.

O Royal Canin

Společnost Royal Canin zůstává věrná svým původním zásadám. Stejně jako před čtyřiceti lety se zaměřujeme výhradně na potřeby zvířat a snažíme se zlepšit kvalitu každodenního života koček a psů a starat se o jejich dobrý zdravotní stav.

Home > O Royal Canin > Partneři | Zákazníci > Služby zákazníkům

Partneři | Zákazníci

Tisk Poslat známému aA+ Aa- RSS
Služby zákazníkům

Služby zákazníkům

Rozvíjíme vztahy se zákazníky. Kvalitní spotřebitelské služby, které jsou základem hodnotného vztahu se zákazníky, nelze ničím nahradit.

Kvalifikované poradenství

Na telefonické lince Služeb zákazníkům se soukromým osobám, chovatelům či veterinářům dostane náležité pozornosti a fundovaných odpovědí odborníků. Naši odborníci jsou kvalitně vyškoleni ve všech oblastech týkajících se našich krmiv (od výroby až po konečné použití) a vždy vám poskytnou relevantní informace.

Zvyšování kvality

Připomínky spotřebitelů jsou pro nás cenným zdrojem informací ve všech oblastech a umožňují nám nadále zkvalitňovat naše výrobky a služby. Díky vašim připomínkám můžeme rychle zjistit, jaké kroky je třeba na místní úrovni učinit, abychom mohli adekvátně reagovat. Tato výměna informací je výhodná pro všechny zainteresované.