Úvodní strana Psi Dospělý pes

Dospělý pes

Vášeň pro inovace

Znalost a respektování skutečných nutričních potřeb a specifik psů a koček jsou posláním Royal Canin po téměř čtyřicet let. Zásadním faktorem pro specialisty na zdravou výživu je postavení zvířete do samého středu jejich výzkumného a inovačního procesu.

ROYAL CANIN SIZE HEALTH NUTRITION poskytuje psům exkluzivní řešení zdravé výživy tím, že zohledňuje nejenom jejich věk, velikost, fyzickou kondici a úroveň aktivity, ale také specifické požadavky každé populace psů:

rozdeleni mini medium maxi giant


 Více informací o každé kategorii získáte kliknutím na příslušný obrázek nebo v levém menu.

Kvalita a bezpečnost

Protože si psi a kočky zaslouží tu nejlepší výživu, Royal Canin se zavazuje k následujícímu:

PŘED VÝROBOU:

  • Výběr dodavatele podle přísných měřítek.
  • Kontrola kvality surovin před dodávkou.
  • Použití zvířecího výběrové maso, které je nezávadné a zdraví neškodné pro lidskou spotřebu.

BĚHEM A PO VÝROBĚ:

  • Pomocí testů a analýz sledování kvality od momentu, kdy se suroviny dostanou do továrny, po moment, kdy jsou zabaleny.
  • Zajištění co nejvíce informací o původu všech ingrediencí použitých v krmivech.

Bílkoviny velmi vysoké kvality

Aby se bílkoviny řádně vstřebaly, musí mít vynikající kvalitu. Příliš velké množství nestrávených bílkovin může vést ke značné fermentaci ve střevech, a tím k produkci vlhké a/nebo zapáchající stolice.

Program Size Health Nutrition od Royal Canin obsahuje pečlivě vybrané bílkoviny, které se během výrobního procesu kontrolují, čímž je zajištěno ejich co nejlepší vstřebávání v těle.

OZNAČENÍ L.I.P.:

EXKLUZIVITA Royal Canin!

Royal Canin označil ty nejlepší zdroje bílkovin označením „L.I.P.“:

Označení „L.I.P.“ zaručuje přítomnost bílkovin vybraných pro jejich velmi vysokou stravitelnost, nejméně 90 % a v průměru 95 %, ve zdravé výživě  ro období růstu štěněte.

L.I.P. je garance velmi vysoké stravitelnosti a dobrého stavu střev.

Chuť, v té je ten rozdíl

Vůně, tvar, struktura a v neposlední řadě i chuť jsou faktory, které u psa hrají hlavní roli při výběru krmiva. Celá řada MAXI SIZE HEALTH  NUTRITION využívá nejnovějších poznatků výzkumu Royal Canin v oblasti chutnosti.

 Výjimečné INGREDIENCE a OCHUCOVADLA

Nutriční řešení v oblasti zdravé výživy pro psy MAXI SIZE HEALTH NUTRITION je založeno na kvalitních živinách, vynikajících surovinách a exkluzivních přírodních ochucovadlech, kterému psy dávají přednost.

Na míru vytvořené TVAR a STRUKTURA granule

V celé řadě výživy MAXI SIZE HEALTH NUTRITION byly granule vytvořeny s ohledem na čelisti psů velkých plemen, co se týče jejich tvaru, struktury a velikosti: měkké a zvlhčitelné pro štěňata, lehce žvýkatelné pro starší psy.BALENÍ - dokonalé UCHOVÁNÍ KVALITY

Balení je zvýrazněno tímto logem:

Granule řady MAXI SIZE HEALTH NUTRITION se balí do vzduchotěsných balení v prostředí kontrolované atmosféry (V atmosféře se sníženým obsahem kyslíku. Kyslík je hlavní příčinou změny chutnosti.). Tato exkluzivní technologie firmy Royal Canin zajišťuje perfektní konzervaci nutriční kvality, obsahu vitamínů a ochucovadel.

 

 


* pro zvětšení klikněte na obrázek.

www.NejblizsiProdejna.cz