Obaly Royal Canin Česká republika

Obaly nejnovější generace pro dokonalou ochranu výrobků

Ani vynikající obal nemůže proměnit špatný výrobek ve výrobek dobrý. Špatný obal ovšem může znehodnotit dobrý výrobek. Společnost Royal Canin proto vyvinula praktické a efektivní obaly pro balení od velikosti 20g až do 25kg.

Balení v ochranné atmosféře

Výjimečná technologie

S cílem uchovat chuť a nutriční vlastnosti krmiva balí Royal Canin granule do stoprocentně vzduchotěsných obalů (dokonalá ochrana proti světlu a vzdušnému kyslíku), a to v ochranné atmosféře. V rámci tohoto procesu je nahrazen vzduch, který obsahuje přibližně 20% kyslíku, neutrálním dusíkem.

Praktické pytle a sáčky Royal Canin

K otevírání obalů Royal Canin nebudete potřebovat nůž ani nůžky! Systém EasyOpen umožňuje snadné otevírání balení od 400g až do 4kg. Sáčky o hmotnosti 1,5kg a 4kg jsou vybaveny také praktickým zipovým zavíráním, které zajišťuje optimální ochranu krmiva. Granule tak zůstávají čerstvé a voňavé až do vypotřebování celého balení.

Obaly [pro sáčky do 10 kg]

Design našich obalů je stejný po celém světě a je pravidelně zdokonalován s cílem zlepšit čitelnost a srozumitelnost informací pro spotřebitele.

Obaly šetrné k životnímu prostředí

Díky nemalému úsilí, s nímž optimalizujeme menší balení, snižujeme množství spotřebovaných plastických hmot o 400 tun ročně.

www.NejblizsiProdejna.cz