Úvod Kotě a kočka Kočka Nové Feline Breed Nutrition

Nové Feline Breed Nutrition

Tisk

Nové Feline Breed Nutrition

Čím je Vaše kočka unikátní?

TO, CO TVOŘÍ NÁDHERU VAŠEHO PLEMENE, TVOŘÍ I JEHO JEDINEČNOST

V ROYAL CANIN® nám jde o jedinečné psy a kočky a pro všechny z nich chceme nalézt dokonalé nutriční řešení. Spolupracujeme s veterináři, chovateli a dalšími odborníky na domácí mazlíčky a snažíme se pochopit působení jednotlivých živin, abychom mohli vytvořit krmivo, jehož složení se perfektně hodí pro konkrétní plemeno. Přitom studujeme specifický životní styl každého plemene, potřeby v jednotlivých fázích života a náchylnost k určitým zdravotním problémům.

Výsledkem naší práce jsou na míru šité krmiva pro 13 psích a 6 kočičích plemen. Pokud nabízíme krmivo pro konkrétní plemeno, je to proto, že si to dané plemeno vyžaduje. Nic nám nezabrání, abychom z plemene, které vlastníte, neudělali to nejúžasnější zvíře, jaké vůbec může být.  To, co tvoří nádheru vašeho plemene, tvoří i jeho jedinečnost. A to je důvod, proč nabízíme naše krmiva pro mazlíčky čistokrevných plemen propracovaná do posledního detailu.

POZNEJTE PLEMENA

 • Royal Canin produkty Maine Coon Adult a Maine Coon Kitten
  Mainský mývalí kočka

  Mainská mývalí

  Mainská mývalí - Maine Coon

  Mainská mývalí je pravděpodobně jedním z nejstarších severoamerických plemen.První zmínky o předcích dnešního plemene se objevují ve státě Maine již v 50. letech 18. století. Impozantní vzrůst mainské mývalí kočky se snoubí s mazlivou povahou.
  Fáze růstu u mainské mývalí kočky je výjimečně dlouhá a tvoří se v ní základ pro velký vzrůst typický pro toto plemeno. Koťata velmi rychle výrazně přerostou koťata jiných plemen: tříměsíční kotě váží téměř 2 kg, což je přibližně dvakrát více než u koťat jiných plemen.

  Koupit krmivo Maine Coon
  Royal Canin produkty Maine Coon Adult a Maine Coon Kitten
  Mainský mývalí kočka
 • Royal Canin produkty British Shorthair Kitten, British Shorthair Adult a British Shorthair Wet
  Britská krátkosrstá kočka

  Britská krátkosrstá

  Britská krátkosrstá - British Shorthair

  Britská krátkosrstá kočka, jak název naznačuje, pochází z Velké Británie – a pokud znáte Alenku v říši divů od Lewise Carrolla, tak v kočce Šklíbě rozeznáte právě britskou krátkosrstou!

  Růst je v životě tohoto výjimečného kotěte klíčovou fází, v níž se utváří jeho budoucí povaha a podoba. Se svým velkým vzrůstem a svalnatou postavou má britská krátkosrstá kočka specifické výživové potřeby, a to počínaje dobou, kdy je ještě kotě. Jejich naplnění udržuje kočku v ideální kondici.

  Koupit krmivo British Shorthair
  Royal Canin produkty British Shorthair Kitten, British Shorthair Adult a British Shorthair Wet
  Britská krátkosrstá kočka
 • Royal Canin produkty Persian Kitten a Persian Adult
  Perská kočka - Persian cat

  Perská

  Perská kočka - Persian

  Předci perské kočky byli ceněni v nejvyšších kruzích evropské aristokracie a i dnes zůstává perská kočka zdaleka nejznámějším a nejoslavovanějším kočičím plemenem na světě. Vedle jedinečného stylu se perská kočka vyznačuje svou vznešenou a milou povahou. Tato rozená aristokratka je ztělesněním vyrovnanosti!

  Předci perské kočky byli ceněni v nejvyšších kruzích evropské aristokracie a i dnes zůstává perská kočka zdaleka nejznámějším a nejoslavovanějším kočičím plemenem na světě. Vedle jedinečného stylu se perská kočka vyznačuje svou vznešenou a milou povahou. Tato rozená aristokratka je ztělesněním vyrovnanosti!

  Koupit produkty Persian
  Royal Canin produkty Persian Kitten a Persian Adult
  Perská kočka - Persian cat
 • Royal Canin produkt Ragdoll Adult
  Ragdoll kočka

  Ragdoll

  Ragdoll

  Úžasná povaha, hedvábně měkká srst a uhrančivé modré oči – to vše přispívá ke kouzlu kočky Ragdoll. Plemeno Ragdoll bylo vyšlechtěno v raných šedesátých letech jedním americkým chovatelem a jméno „ragdoll“ (hadrová panenka) je odvozeno z proslulé ochablosti kočky při jejím uchopení do ruky – přesně jako hadrová panenka!

  Koupit produkt Ragdoll Adult
  Royal Canin produkt Ragdoll Adult
  Ragdoll kočka
 • Royal Canin produkt Siamese Adult
  Siamská - Siamese

  Siamská

  Siamská - Siamese

  Původ tohoto „prince ze Siamu“ sahá až do 14. století. V té době byla v legendární zemi dávného Siamu (dnešním Thajsku) siamská kočka považována za úžasný skrytý poklad, přísně střežený královskou rodinou.

  Koupit produkt Siamese Adult
  Royal Canin produkt Siamese Adult
  Siamská - Siamese
 • Royal Canin produkt Sphynx Adult
  kočka Sphynx

  Sphynx

  Sphynx

  Bezsrsté kočky se v historii čas od času na různých místech světa objevovaly. Sphynx, jak ji známe, vznikla v 60. letech 20. století, když se domácí kočce v kanadském Ontariu narodilo bezsrsté kotě. Svým hypnotickým pohledem, bezsrstou pokožkou a vrásčitým vzhledem se Sphynx od všech ostatních plemen liší tolika způsoby…

  Koupit produkt Sphynx Adult
  Royal Canin produkt Sphynx Adult
  kočka Sphynx

Poznejte krmiva pro čistokrevná plemena

Feline Breed Nutrition Výživa na míru pro čistokrevná plemena koček.
 • facebook
 • youtube
 • instagram