Úvod Kotě a kočka Kotě Vaše kotě není kočka

Kotě

Tisk

Vaše kotě není kočka

Potřeby vašeho malého kotěte se mění v každé fázi jeho růstu. Každý drobný detail hraje obrovskou roli v tom, jak se vyvine. Z tohoto důvodu se Royal Canin soustředí na to, aby bylo každé sousto šité na míru, plné nezbytných živin. Bílkoviny, minerály a esenciální vitamíny zvíře posilují a podporují jeho citlivý zažívací trakt a imunitní systém.

201803-kote

Royal Canin® BABYCAT MILK
je speciálně navržené mléko s nízkým obsahem laktózy a nulovým obsahem škrobu, které napomáhá trávení od narození až do odstavu.

MOTHER & BABYCAT (VLHKÉ & SUCHÉ)
je jediná dostupná dieta, která byla zformulována speciálně pro koťata a jejich matky. Napomáhá vývoji přirozené obranyschopnosti a podporuje citlivý trávicí systém během odstavu. Tato receptura se nabízí ve formě rehydrovatelných granulí a velmi jemné pěny, aby bylo vyhověno individuálním preferencím zvířete.

ROYAL CANIN® KITTEN
je krmivem ideální velikosti pro plně vyvinuté čelisti koťat. Snadno se žvýkají, což je zásadní pro ústní hygienu a také ochraňuje jejich trvalý chrup. V tomto období se růst kotěte zpomaluje a jejich citlivé trávení se posiluje. Živiny jako škrob jsou lépe tráveny a vstřebávány. Vlhké alternativy tohoto krmiva jsou kousky v želé, kousky ve šťávě a paštika. Před kastrací koťata jedí tak, aby uspokojila svoje energetické potřeby. Po kastraci mají koťata nižší potřebu energie. Může se stát, že budou jíst více, než potřebují, a stanou se obézními.

ROYAL CANIN® KITTEN STERILISED
je zformulováno tak, aby uspokojilo potřeby kotěte, ale zároveň předcházelo obezitě. Obsahuje unikátní složení antioxidantů včetně vitamínu E, který podporuje přirozenou obranyschopnost. Také zlepšuje stav trávicího traktu díky vysoce stravitelným bílkovinám a prebiotikům. ROYAL CANIN® KITTEN STERILISED je dostupné nejen jako suché krmivo, ale také jako vlhké, ve formě kousků v želé, kousků ve šťávě a paštiky.

Dejte vašemu kotěti naši speciální výživu v každém vývojovém stádiu. Společně s pravidelnými kontrolami u veterináře mu tím pomůžete stát se tou jedinečnou kočkou, kterou má být.

Vyberte nejlepší produkt pro vaše kotě

  • facebook
  • youtube
  • instagram