O nás

Tisk
Environment Care

Obaly

Ani vynikající obal nemůže proměnit špatný výrobek ve výrobek dobrý. Špatný obal ovšem může znehodnotit dobrý výrobek. Společnost Royal Canin proto vyvinula praktické a efektivní obaly pro balení od velikosti 20g až do 25kg.

Obaly nejnovější generace pro dokonalou ochranu výrobků

Balení v ochranné atmosféře

Výjimečná technologie

S cílem uchovat chuť a nutriční vlastnosti krmiva balí Royal Canin granule do stoprocentně vzduchotěsných obalů (dokonalá ochrana proti světlu a vzdušnému kyslíku), a to v ochranné atmosféře. V rámci tohoto procesu je nahrazen vzduch, který obsahuje přibližně 20% kyslíku, neutrálním dusíkem.

Praktické pytle a sáčky Royal Canin

K otevírání obalů Royal Canin nebudete potřebovat nůž ani nůžky! Systém EasyOpen umožňuje snadné otevírání balení od 400g až do 4kg. Sáčky o hmotnosti 1,5kg a 4kg jsou vybaveny také praktickým zipovým zavíráním, které zajišťuje optimální ochranu krmiva. Granule tak zůstávají čerstvé a voňavé až do vypotřebování celého balení.

Obaly (pro sáčky do 10 kg)

Design našich obalů je stejný po celém světě a je pravidelně zdokonalován s cílem zlepšit čitelnost a srozumitelnost informací pro spotřebitele.

Obaly šetrné k životnímu prostředí

Díky nemalému úsilí, s nímž optimalizujeme menší balení, snižujeme množství spotřebovaných plastických hmot o 400 tun ročně.

  • facebook
  • youtube
  • instagram