Úvod O Royal Canin O nás Výzkum & vývoj

O nás

Tisk
Výzkum & vývoj

Výzkum & vývoj

Inovace – ochota podělit se o znalosti!

Středisko výzkumu a vývoje společnosti Royal Canin je zdrojem praktických znalostí, jejichž jediným cílem je hledat stále kvalitnější a účinnější řešení v oblasti výživy. Posláním střediska je vyvíjet nové a vysoce kvalitní produkty v oblasti výživy šité na míru skutečných potřeb psů a koček.

Receptury světové kvality, založené na know-how společnosti Royal Canin v oblasti výživy

Základ know-how společnosti Royal Canin: receptury výrobků jsou součástí dědictví značky Royal Canin. Charakteristiky výrobků jsou identické na celém světě.

Za tímto úspěchem stojí tři hlavní zásady:

  • Receptura obsahující základní živiny (proteiny, tuky, karbohydráty, vitamíny, minerální soli a stopové prvky) nabízí optimální nutriční složení vycházející z potřeb zvířat.
  • Hluboké znalosti a neustálá kontrola surovin používaných v průběhu celého výrobního procesu.
  • Centralizované receptury přímo vycházející z našich prohlubujících se znalostí zajišťují identickou kvalitu výrobku po celém světě.

Vědecké inovace

Schváleno psy a kočkami!

Vždy před uvedením nového krmiva na trh hodnotí jeho chutnost a stravitelnost zvířata chovaná v našich zařízeních. Tito naši „profesionální ochutnávači“ jsou zástupci zhruba 15 kočičích plemen a více než 25 plemen psů. Důkladně analyzujeme faktory chutnosti jako je např. rychlost příjmu krmiva, individuální preference a spontánní výběr, které nám pomáhají stanovit atraktivitu daného krmiva pro zvířata.

Granule

Sousto plné zdraví

Vlastnosti granulí mohou například snížit rychlost konzumace krmiva, jejich velikost může usnadnit příjem některým plemenům, u jiných plemen podporuje dentální hygienu atd. Pečlivě zkoumáme velikost a strukturu granulí s cílem zajistit optimální trávení a hygienu dutiny ústní. Jeden příklad za všechny: přístroje na měření struktury nám umožňují hodnotit pronikání zubů do granule a určit sílu, která je potřebná na její rozkousnutí.

Výzkum bez hranic

Inovace společnosti Royal Canin často vznikají na základě připomínek odborníků a chovatelů, které jsou rozpracovány za pomoci odborných znalostí veterinářů, techniků a výzkumníků Střediska výzkumu a vývoje Royal Canin. Středisko spolupracuje s britským Waltham Centre for Pet Nutrition (WCPN) a mnoha univerzitami a veterinárními školami v Evropě, USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandě.

  • facebook
  • youtube
  • instagram