Úvod Štěně a pes Štěně Hafiózní dárky

Štěně

Tisk

Hafiózní dárky

Přemýšlíte, jak svému štěněti dát po celou dobu jeho růstu to, co potřebuje? Ve všech fázích jeho vývoje oceníte krmivo z řady Royal Canin Puppy. A krmivo ocení váš zájem o zdraví vašeho štěněcího miláčka. Navíc teď k němu získáte tři hafiózně elegantní dárky.

RC_HD_web_top_upd

JAK ZÍSKAT VOUCHER

RC_HD_web_voucher_upd

1. Na jednom z níže uvedených e-shopů kupte najednou dvě balení stejného krmiva Mini, Medium, Maxi nebo Giant z řady Royal Canin Puppy.
2. E-shop vám s krmivem doručí i dárkový voucher na tři hafiózně elegantní štěněčí dárky od Collarsv hodnotě až 1 000 Kč
3. Na webu  Collars.cz pak dárkový voucher uplatníte jednoduše. Zvolíte si potřebnou velikost obojku, preferovaný typ přezky a design podle vlastního vkusu. Vybírejte svobodně, voucher platí pro tyto jmenované dárky bez omezení:

     
     
     

4. Doručení dárků je zdarma, pokud si zvolíte dopravce PPL nebo nejbližší Zásilkovnu (s výjimkou České pošty).

Akce platí od 1. 3. do 30. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob.

 

HAFIÓZNĚ ELEGANTNÍ DÁRKY

RC_HD_web_darky

Za nákup získáte obojek s motýlkem i výšivkou jména, vodítko a známku od značky Collars v celkové hodnotě až 1 000 Kč. Jde o českou firmu se silným osobním příběhem, s jejímiž trendy výrobky se můžete setkat například na veletrhu FOR PETS. 

Obojek od Collars bude vašemu štěněti dokonale sedět – je vyrobený na míru. Jediné, co se bude chtít po vás, je změřit vašemu štěňátku obvod krku. Navíc na obojku od Collars můžete mít na přání vyšité jméno mazlíčka. Co kus, to originál. Stejně jako je jedinečný každý pes a jeho pán.

 

KDE POŘÍDIT KRMIVO S DÁRKY

Dvě stejná balení krmiva Mini, Medium, Maxi nebo Giant z řady Royal Canin Puppy najednou můžete začít nakupovat teď a tady:

   

 

UPLATNĚNÍ DÁRKOVÉHO VOUCHERU NA WEBU COLLARS.CZ

Až vám přijde domů spolu s krmivem dárkový voucher, postupujte jednoduše:

1. Na stránce www.collars.cz si vyberte ve stejném designu podle vkusu:

    
    
    

2. Tři vybrané položky vložte do nákupního košíku spolu se svým unikátním kódem
3. Gratulujeme! V tu chvíli získáváte své hafiózní dárky s dopravou zdarma přes PPL nebo Zásilkovnu (s výjimkou České pošty).
4. Každý voucher má unikátní kód, který lze použít pouze jednou.

 

PROČ SI VYBRAT KRMIVO ROYAL CANIN

Vaše štěně není pes a každý detail má velký vliv na to, jak se vyvine. Je nutné rozumět měnícím se potřebám v různých fázích jeho štěněcího vývoje a respektovat odlišnosti mezi velikostmi štěňat různých plemen. Proto jsme vyvinuli řadu krmiv Royal Canin Puppy.

Naše krmiva pro štěňata obsahují patentovaný komplex antioxidantů s vitamínem E pro posílení obranyschopnosti i kvalitní bílkoviny na podporu trávení. Jsou obohacené o prebiotika, která udržují střevní mikroflóru v rovnováze. Granule mají ideální velikost  pro dané plemeno a ukrývají v sobě vysoký obsah energie.

Vyberte svému miláčkovi to správné krmivo podle velikosti:

Mini_Puppy_produktove_photo_2
Medium_Puppy_produktove_photo_2
Maxi_Puppy_dry_produktove_photo_2
Giant_Puppy_dry_produktove_photo_2
   
 
Vývoj štěněte je zázrak. Podívejte se, jakými úžasnými změnami projde vaše štěně v prvních patnácti měsících života.
  • facebook
  • youtube
  • instagram