Úvod Štěně a pes Štěně Vaše štěně není pes

Štěně

Tisk

Vaše štěně není pes

Každý drobný detail má obrovský vliv na to, jak se vaše štěně vyvine. Je nezbytné porozumět potřebám vašeho štěněte v každém stádium jeho vývoje. Z tohoto důvodu se Royal Canin soustředí na to, aby bylo každé sousto šité na míru, plné nezbytných živin. Bílkoviny, minerály a esenciální vitamíny zvíře posilují a podporují jeho citlivý zažívací trakt a imunitní systém. 

Štěně každé velikosti má své specifické potřeby: jezevčík dosahuje dospělosti v 10 měsících, zatímco doga dospívá až ve 22 měsících. ROYAL CANIN® Birth & Growth je dostupné pro štěňata každé velikosti, od miniaturních až po obrovské.

201803-stene2

ROYAL CANIN® BABYDOG MILK

obsahuje vysoký obsah energie a proteinů a je obohaceno o DHA. Je vyvinuto tak, aby se co nejvíce podobalo mateřskému mléku a podporovalo stabilní a harmonický růst. ROYAL CANIN® BABYDOG MILK je speciálně vytvořeno pro nezralý trávicí trakt štěňat. Neobsahuje totiž škrob, který štěňata ještě neumí strávit, a udržuje střevní mikroflóru v rovnováze.

ROYAL CANIN® MOTHER & BABYDOG STARTER
je unikátním řešením, které vyhovuje potřebám matky i jejích štěňat během pěti důležitých stádií jejich života: gestace, narození, laktace, odstav a růst do 2. měsíce. Nutriční složení krmiva STARTER uspokojuje vyšší energetické nároky matky během laktace. Krmivo se dá snadno rehydratovat, čímž vznikne kašovitá hmota, která je velmi chutná pro matku i štěňata v odstavu. Těm se tak snadněji přechází z mateřského mléka na pevnou stravu. ROYAL CANIN® MOTHER & BABYDOG STARTER je dostupné také ve formě velmi jemné pěny.

ROYAL CANIN® PUPPY
krmiva jsou vytvořena tak, aby vyhovovala štěňatům všech tvarů a velikostí. Během vývoje se štěňata stále více socializují. Toto vede k různým setkáním s jinými psy, prostředími a zdravotními riziky. Je nezbytné, aby byla v tomto stádiu jejich obranyschopnost v plné síle.

Naše exkluzivní krmiva obsahují patentované složení antioxidantů včetně vitamínu E, který štěňata ochraňuje na každém kroku.

Poskytněte vašemu štěněti naši speciální výživu v každém vývojovém stádiu. Společně s pravidelnými kontrolami u veterináře mu tak pomůžete stát se tím *úžasným* psem, kterým má být.

Vyberte nejlepší produkt pro vaše štěně

  • facebook
  • youtube
  • instagram